-1%

Чоловіча класична шкіряна барсетка Karya 0528-45 чорна, натуральна шкіра
- Готово до відправки
- Код: Karya 0528-45
4 130 ₴
4 088,70 ₴
+380 (73) 138-13-33
- +380 (95) 051-03-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча класична барсетка Karya 0528-45 шкіряна чорна
Характеристики:
-
Бренд - Karya;
-
Країна виробник - Туреччина;
-
Матеріал - натуральна шкіра;
-
Розмір - 23*19*8 см.
Характеристики моделі:
- Високоякісна натуральна м'яка шкіра;
- Надійна фурнітура бездоганно працюює на протязі всього строку служби сумки;
- Внутрішня організація – окремі один від одного внутрішні відсіки та кишеньки дозволяють грамотно організувати всі необхідні речі;
- Компактність – все необхідні речі легко помістяться в сумку і будуть завжди під рукою.
Всередині барсетки 3 відділення, кишеня на блискавку і відкрита кишеня на магнітну кнопку під клапаном. З тильної сторони - кишеня на блискавку. Є знімний плечовий ремінь, який регулюється по довжині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Барсетка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 4 088,70 ₴







