-1%

Шкіряний чоловічий клатч сумка на дві блискавки Karya 0716-45 чорний
- Готово до відправки
- Код: Karya 0212-45
2 680 ₴
2 653,20 ₴
+380 (73) 138-13-33
- +380 (95) 051-03-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна чоловіча сумка клатч на дві блискавки Karya 0716-45 чорна
Характеристики:
- Бренд - KARYA;
- Країна виробник - Туреччина;
- Матеріал - натуральна м'яка шкіра;
- Розмір - 25*16*5 см.
Сумка клатч має два відділення на блискавці. Дана модель зручна та функціональна - всередині є 6 відсіків для карток/візиток, пласка відкрита кишеня і кишеня на блискавці. На тильній стороні кишеня на блискавку.
В комплекті до сумки йде знімний плечовий ремінь (регулюється по довжині) і ремінець для зап'ястя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 2 653,20 ₴





