-1%

Чоловіча сумка клатч шкіряний Karya 0714-38 світло-коричневий
- Готово до відправки
- Код: Karya 0714-38
2 790 ₴
2 762,10 ₴
+380 (73) 138-13-33
- +380 (95) 051-03-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка клатч шкіряний світло-коричневий Karya 0714-38
Стильний і місткий чоловічий клатч від Karya
Характеристики:
Бренд - Karya;
Країна виробник - Туреччина;
Матеріал - 100% натуральна шкіра;
Розмір - 21,5*14*5 см.
Модель Karya 0714-38 дуже практична і зручна для щоденного використання. Бічна ручка клатча переходить в застібку блискавку, що дозволяє легко відкрити і закрити клатч. Сам клатч складається з 3 відділень, одне з яких закривається на блискавку і може використовуватися як гаманець (у ньому є 2 відділення для купюр, монетниця на блискавку і 4 відсіки для карток).
З лицьового боку клатча є кишеня на магнітних кнопках. З тильного боку - кишеня на блискавці.
Клатч Karya 0714-38 має зручну бічну ручку, знімний ремінець для зап'ястя і пройму для руки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| розміри | 21,5*14*5 см |
- Ціна: 2 762,10 ₴





