
Мікроскоп Bresser Biolux SEL 40x-1600x Purple з адаптером для смартфона (8855600TJ5000)
- В наявності
- Код: 926815
5 399 ₴
+380 (73) 138-13-33
- +380 (95) 051-03-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.79 кг г |
| Вага в упаковці | 1,355 кг |
| Габарити упаковки | 32 х 17 х 16 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Голівка | Монокулярна |
| Харчування | Батарейки |
| Збільшення мікроскопа | 40x - 1600 |
| Збільшення об'єктиву | 4х, 10х, 40х |
| Збільшення окуляра | 10х, 20х |
| Клас | Біологічні |
| Комплектація | Мікроскоп: пластиковий корпус<br /> Об'єктиви: 3 шт.<br /> Окуляр: 2 шт (ширококутні)<br /> Лінза |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Нахіл. | 45 º |
| Обертання | 360 º |
| Предметний столик | Рухомий із препаратоутримувачами |
| Призначення | Навчальний |
| Підсвічування | Світлодіодна |
| Розмір | 147 х 105 х 270 мм Д х Ш х В |
| Тип | Оптичні |
| Фокусування | Груба |
| Штрихкод | 4007922053547 |
- Ціна: 5 399 ₴







