
Мікроскоп Bresser Biolux SEL 40x-1600x Blue з адаптером для смартфона (8855600WXH000)
- В наявності
- Код: 926814
5 399 ₴
+380 (73) 138-13-33
- +380 (95) 051-03-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.79 кг г |
| Вага в упаковці | 1.44 кг |
| Вид | Мікроскопи |
| Габарити упаковки | 320 х 170 х 160 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Голівка | Монокулярна |
| Харчування | Батарейки |
| Збільшення мікроскопа | 40x-1600x |
| Збільшення об'єктиву | 4х, 10х, 40х |
| Збільшення окуляра | 10х, 20х |
| Клас | Біологічні |
| Комплектація | Мікроскоп: пластиковий корпус Об'єктиви: 3 шт. Окуляр: 2 шт (ширококутні) Лінза Барлоу: 1 шт. Адапте |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Нахіл. | 45º |
| Обертання | 360º |
| Предметний столик | Рухливий, із затискачами |
| Призначення | Навчальний |
| Підсвічування | Світлодіодна |
| Розмір | 147 х 105 х 270 мм Д х Ш х В |
| Тип | Оптичні |
| Фокусування | Груба |
| Штрихкод | 4007922042268 |
- Ціна: 5 399 ₴




