-1%

Шкіряний чоловічий клатч Karya 0746-39 коричневий
- Готово до відправки
- Код: Karya 0746-39
2 630 ₴
2 603,70 ₴
+380 (73) 138-13-33
- +380 (95) 051-03-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний чоловічий клатч Karya 0746-39 коричневий
Характеристики:
-
Бренд - Karya;
-
Країна виробник - Туреччина;
-
Матеріал - натуральна шкіра;
-
Розмір - 24*13*5 см.
З чого складається клатч Karya 0746-39:
- всередині 2 відділення з кишенею-перегородкою на блискавці і маленька кишеня на блискавці;
- кишені на блискавці з лицевої і тильної сторони клатча.
Клатч Karya 0746-39 має знімний ремінець для зап'ястя і пройму для руки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 240 |
| Кількість відділень | 3 |
| Розмір | Малий Д х Ш х В |
| розміри | 24*13*5 см |
| Стиль | Casual |
| Тип застібки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
- Ціна: 2 603,70 ₴




