
Мікроскоп Bresser Erudit Basic Bino 40x-400x з адаптером для смартфона (5102200)
- В наличии
- Код: 922746
15 999 ₴
+380 (73) 138-13-33
- +380 (95) 051-03-04
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.95 кг г |
| Вага в упаковці | 3.1 кг |
| Вид | Мікроскопи |
| Габарити упаковки | 292x168x352 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Голівка | Бінокулярна |
| Питание | Батарейки |
| Збільшення мікроскопа | 40х - 400х |
| Збільшення об'єктиву | 4х, 10х, 40х |
| Збільшення окуляра | 10х |
| Класс | Біологічні |
| Комплектация | Мікроскоп: металевий корпус<br /> Об'єктиви: (4 / 0.10 160 / -; 10 / 0.25 160 / 0.17; 40 / 0.65 160 |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Нахил | 30º |
| Поворот | 360º |
| Предметний столик | Координатний з препаратоводителем та мікрометричним підстроюванням по обох осях. |
| Назначение | Професійний, навчальний |
| Подсветка | Світлодіодна (відбитим і проходить світлом) |
| Размер | 335x130x200 мм Д х Ш х В |
| Тип | Оптичні |
| Фокусування | Груба Тонка |
| Штрихкод | 4007922030777 |
- Цена: 15 999 ₴





