
Телескоп Bresser Nano AR-80/640 AZ з сонячним фільтром і адаптером для смартфона (4580640)
- Готово к отправке
- Код: 926816
10 999 ₴
+380 (73) 138-13-33
- +380 (95) 051-03-04
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5,3 кг г |
| Відносний отвір | 1:8 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гранична зоряна величина | 11.62 |
| Діаметр об'єктива | 80 мм |
| Комп'ютерне наведення | Немає |
| Комплектация | Труба: алюміній<br /> Тринога: сталева з предметним столиком для аксесуарів<br /> Монтування: азим |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимально корисне збільшення | 160х |
| Монтировка | Азімутальна Nano AZ |
| Оптична конструкція | Рефрактори |
| Просвітлення | Багатошарове просвітлення |
| Фокусное расстояние | 640 мм |
| Штрихкод | 4007922050867 |
| Шукач | LED з точковим наведенням |
- Цена: 10 999 ₴





