
Телескоп Bresser Nano AR-70/700 AZ з сонячним фільтром і адаптером для смартфона (4570700)
- В наличии
- Код: 924762
5 799 ₴
+380 (73) 138-13-33
- +380 (95) 051-03-04
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2,36 кг г |
| Відносний отвір | 1:10 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гранична зоряна величина | 11.33 |
| Діаметр об'єктива | 70 мм |
| Комп'ютерне наведення | Немає |
| Комплектация | Труба: алюміній<br /> Тренога: алюмінієва з предметним столиком для аксесуарів<br /> Монтування: а |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимально корисне збільшення | 140х |
| Монтировка | Азімутальна AZ-1 |
| Оптична конструкція | Рефрактори |
| Просвітлення | Покриття MgF2 |
| Тип устройства | Смартфон |
| Фокусное расстояние | 700 мм |
| Штрихкод | 4007922050850 |
| Шукач | LED з точковим наведенням |
- Цена: 5 799 ₴




