
Мікроскоп National Geographic 40x-1024x USB з кейсом (9039100)
- Готово к отправке
- Код: 921635
7 999 ₴
+380 (73) 138-13-33
- +380 (95) 051-03-04
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес | 1,2 кг г |
| Вага в упаковці | 2,7 кг |
| Вид | Мікроскопи |
| Габарити упаковки | 27 х 40,5 х 14,5 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Голівка | Монокулярна |
| Питание | Батарейки |
| Збільшення мікроскопа | 40х - 1024х |
| Збільшення об'єктиву | 4х, 10х, 40х |
| Збільшення окуляра | 10х, 16х |
| Класс | Біологічні |
| Комплектация | Мікроскоп: металевий корпус<br /> Об'єктиви: 3 шт.<br /> Окуляр: 2 шт (ширококутні)<br /> Лінза Б |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Нахил | 45º |
| Поворот | 360º |
| Предметний столик | Рухомий з препаратоутримувачами (притискними лапками) |
| Назначение | Навчальний |
| Подсветка | Світлодіодна (проходить і відображене світло) з регулюванням потужності (8 рівнів) |
| Размер | 15 х 10 х 27,5 см Д х Ш х В |
| Тип | Оптичні |
| Фокусування | Груба |
| Штрихкод | 4007922013411 |
- Цена: 7 999 ₴




