
Мікроскоп National Geographic 40x-1280x з адаптером до смартфону (9039001)
- Готово к отправке
- Код: 922413
6 599 ₴
+380 (73) 138-13-33
- +380 (95) 051-03-04
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес | 1.2 кг г |
| Вага в упаковці | 1.68 кг |
| Вид | Мікроскопи |
| Гарантія | 24 місяці |
| Голівка | Монокулярна |
| Питание | 220 / 240 В |
| Збільшення мікроскопа | от 20х до 1280х |
| Збільшення об'єктиву | 4х, 10х, 40х (підпружинений) |
| Збільшення окуляра | 10х, 16х |
| Класс | Біологічні |
| Комплектация | Мікроскоп: корпус метал / пластик<br /> Об'єктиви: 3 шт.<br /> Окуляр: 2 шт (ширококутні)<br /> Л |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Нахил | 45º |
| Поворот | 360º |
| Предметний столик | Рухомий із препаратоутримувачами |
| Назначение | Навчальний |
| Подсветка | Світлодіодна (проходить і відбитим світлом) з регулюванням потужності (6 рівнів) |
| Размер | 15,3 х 10 х 26,7 см Д х Ш х В |
| Тип | Оптичні |
| Фокусування | Груба |
| Штрихкод | 4007922032702 |
- Цена: 6 599 ₴








