-1%

Сумка-бананка мужская "Викинг" натуральная кожа страуса, черная
- Готово к отправке
4 650 ₴
4 603,50 ₴
+380 (73) 138-13-33
- +380 (95) 051-03-04
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чоловіча сумка-бананка з натуральної шкіри страуса, яка відрізняється винятковою зносостійкістю. Усередині на підкладці повністю закривається на блискавку. Усередині одне основне відділення і дві зовнішні кишені на блискавці. Міцний текстильний ремінь шириною 4 см та довжиною до 140 см.
Розмір:38*20*4
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ANKO |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кожи | Страусиная кожа |
| Высота | 230 мм |
| Длина | 320 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Отделения | 1 основное |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 60 мм |
- Цена: 4 603,50 ₴


