
Мікроскоп National Geographic Junior 40x-640x + Телескоп 50/360 (9118400)
- В наличии
- Код: 926817
3 499 ₴
+380 (73) 138-13-33
- +380 (95) 051-03-04
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мікроскоп National Geographic Junior 40x-640x + Телескоп 50/360 (9118400)
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес | Телескоп: 0,4 кг Мікроскоп: 0,44 кг г |
| Вага в упаковці | 1.458 кг |
| Габарити упаковки | 39 x 27 x 15 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Голівка | Монокулярна |
| Питание | Батарейки |
| Збільшення мікроскопа | 40х - 640х |
| Збільшення об'єктиву | 4х, 10х, 40х |
| Збільшення окуляра | 10х - 16х |
| Класс | Біологічні |
| Комплектация | Телескоп<br /> Тринога з монтуванням<br /> Окуляри телескопа: 2 шт (20мм, 12.5мм)<br /> Діагональ |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Нахил | 45 º |
| Предметний столик | Рухомий із препаратоутримувачами |
| Назначение | Навчальний |
| Подсветка | Світлодіодна |
| Размер | Телескоп: 350 х 300 х 300 мм Мікроскоп: 100 х 155 х 220 мм Висота триноги: 270 мм Д х Ш х В |
| Фокусування | Груба |
| Штрихкод | 4007922058566 |
- Цена: 3 499 ₴





