
Мікроскоп Bresser Biolux LCD 50x-2000x (5201000)
- Готово к отправке
- Код: 921637
14 599 ₴
+380 (73) 138-13-33
- +380 (95) 051-03-04
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.8 кг г |
| Вага в упаковці | 1.4 кг |
| Вид | Мікроскопи |
| Гарантія | 24 місяці |
| Голівка | LCD 3,5" |
| Питание | 220 / 240 В |
| Збільшення мікроскопа | 50х - 2000х |
| Збільшення об'єктиву | 4х - 10x - 40x |
| Збільшення окуляра | 12.5х |
| Класс | Біологічні |
| Комплектация | Мікроскоп Аксесуари |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Предметний столик | Координатний з ноніусом та мікрометричним підстроюванням по обох осях. |
| Назначение | Професійний, навчальний |
| Подсветка | Світлодіодна (відбитим і проходить світлом) з регулюванням потужності |
| Размер | 150х130х330 мм Д х Ш х В |
| Тип | Оптико-цифрові |
| Фокусування | Груба |
| Штрихкод | 4007922151953 |
- Цена: 14 599 ₴




