
Мікроскоп National Geographic 40x-640x з адаптером до смартфону (9119501)
- Готово к отправке
- Код: 922416
2 799 ₴
+380 (73) 138-13-33
- +380 (95) 051-03-04
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес | 0,556 кг г |
| Вага в упаковці | 0,92 кг |
| Вид | Мікроскопи |
| Габарити упаковки | 30 х 18 х 17 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Голівка | Монокулярна |
| Питание | Батарейки |
| Збільшення мікроскопа | 40x-640x |
| Збільшення об'єктиву | 4х, 10х, 40х |
| Збільшення окуляра | 10х, 16х |
| Класс | Біологічний |
| Комплектация | Мікроскоп<br /> Набір аксесуарів |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Нахил | 45 º |
| Предметний столик | Рухомий, з препаратоутримувачами |
| Назначение | Дитячий |
| Подсветка | Світлодіодна |
| Размер | 22 х 16 х 10 см Д х Ш х В |
| Тип | Оптичні |
| Фокусування | Груба |
| Штрихкод | 4007922032733 |
- Цена: 2 799 ₴




