
Бінокль Vortex Diamondback HD 10x42 (DB-215)
- Готово к отправке
- Код: 927117
11 999 ₴
+380 (73) 138-13-33
- +380 (95) 051-03-04
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Тип | Бинокль |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 604 г г |
| Винесена окулярна точка | 15 мм |
| Габарити | 145 x 123 x 50 мм |
| Гарантія | Довічна |
| Герметичність конструкції | 100% водонепроникний корпус |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм: 55 – 73 |
| Диаметр выходного зрачка | 4.2 мм |
| Діаметр об'єктива | 42 мм |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Класс | Для полювання |
| Комплект поставки | Бінокль, Захисні кришки окулярів та об'єктива, Нашийний ремінь, Кейс для транспортування, Серветка |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 10х |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | Магнієвий сплав, прогумований |
| Мінімальна дистанція фокусування | 1.5 м |
| Оправи окулярів | Висувні |
| Поле зору на 1000 м | 110 м |
| Реальний кут зору | 6.3° |
| Светосила | 17.64 |
| Тип конструкции | Roof |
| Тип стекла | BAK4 |
| Фактор сутінків | 20.49 |
| Штрихкод | 875874009943 |
- Цена: 11 999 ₴



