
Бінокль Vanguard Vesta 10x42 WP (Vesta 1042)
- Нет в наличии
- Код: DAS301010
5 904 ₴
+380 (73) 138-13-33
- +380 (95) 051-03-04
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vanguard |
| Цвет | Черный |
| Тип | Бинокль |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтервал діоптрійної корекції | +4/-4 |
| БРЕНД | Vanguard |
| Вага в упаковці, г | 793.0 |
| Вага, г | 624.0 |
| Винесена окулярна точка | 17 мм |
| Габарити | 145 x 130 x 53 мм |
| Гарантия | 120 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 120 |
| Герметичність конструкції | Клас водонепроникності IPX7|Захист від запотівання. Заповнення азотом N2 |
| Додаткові характеристики | Фірмове повне багатошарове просвітлююче покриття лінз MultiGuard® Coatings; Корпус бінокля спроектов |
| Диаметр выходного зрачка | 4.20 |
| Діаметр об'єктива | 42 мм |
| Захист | Водонепроникні|Газонаповнені|Ударостійкі |
| Комплект поставки | Бінокль|Чохол|Кришки окулярів|Кришки об'єктивів|Ремінь на шию|Серветка для протирання оптики |
| Корпус | Полікарбонат |
| Кратність наближення | 10x |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | М'янма |
| Лінзи | Ахромат |
| Максимальне збільшення, крат | 10.0 |
| Межа фокусування від, м | 2.1 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 2.1 м |
| Наявність | В наявності |
| Оправи окулярів | Висувні |
| Покриття лінз | Повне багатошарове просвітлююче покриття (Fully Multi Coated) |
| Поле зору на 1000 м | 100.0 |
| Назначение | Туризм|Охота|Риболовля|Повсякденне використання|Макроспостереження |
| Регулювання міжзіничної відстані | 56-74 |
| Светосила | 17.64 |
| Тип конструкции | Roof |
| Тип стекла | BAK4 |
| Фактор сутінків | 20.49 |
| Фокусування | Центральна |
| Ціна | 6987.00 |
- Цена: 5 904 ₴








