-1%

Гипсовые 3D панели "Пульсар Led"
- В наличии
- Только оптом
- Код: 0943
95 ₴
94,05 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (73) 138-13-33
- +380 (95) 051-03-04
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гіпсові 3д панелі з лед підсвіткою
Дана модель складають з 2 елементів, які включають в себе отвори для лед ленти знизу. 3D панелі з екологічно чистих матеріалів, основу яких становить натуральний гіпс, а саме марку КНАУФ Р-10. М'який, чистий і не несе ризиків для здоров'я. Кожна 3D панель ретельно перевіряється контролерами і упаковується в спеціальну фірмову тару, що забезпечує надійний захист від ударів у процесі транспортування. Наші консультанти завжди готові надати допомогу у виборі оптимальних об'ємних малюнків і орнаментів в залежності від ваших смакових переваг і особливостей приміщення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gipster |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 250 мм |
| Материал | Гипс |
| Состояние | Новое |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Толщина | 28 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности панели | 3D рельеф |
| Покрытие | Ламинирование |
| Способ упаковки | Картонная коробка |
- Цена: 94,05 ₴




